لوازم یدکی مزدا

لوازم یدکی اورجینال مزدا

لوازم یدکی اورجینال مزدا

برسی لوازم یدکی اورجینال مزدا

لوازم یدکی اورجینال مزدا قطعاً شما به عنوان مالک یک خودرو مزدا پس از مدتی نیاز به تهیه لوازم یدکی خودرو خواهید داشت. تنها چیزی که اهمیت دارد خرید لوازم یدکی مرغوب و با کیفیت از فروشگاه های معتبر است. حتماً هنگام خرید این لوازم از خودتان سؤال می پرسید که لوازم یدکی کدام کشور برای مزدا بهتر و مطلوب است؟ ما در ادامه به ان مسائل می پردازیم.

از آنجایی که خودروهای مزدا در ایران از پر فروش ترین ها محسوب می شوند، تامین سازی لوازم یدکی مزدا مرغوب و دارای کفیت بالا بسایر مهم است. همچنین به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است. حتی طوری شده که مالکان مزدا به دلیل زیاد بودن لوازم یدکی و اجناس تقلبی در بازارها، توانایی تشخیص قطعات تقلبی و اصلی را ندارند.

 به همین دلیل امکان دارد فروشندگان آن ها را در دام بیندازند و هزینه های گزافی را برای محصولات تقلبی بپردازند.که توصیه می کنیم برای خرید لوازم یدکی اطلاعات بیشتری را در این زمنه کسب نمایید.

خودروی مزدا جزء خودروهای موفق در شرکت خودروسازی ژاپن است. خودرو های مزدا از لحاظ کیفیتی و همچنین ایمنی در سطح خوبی قرار دارند. ولی قطعات به کار رفته در چنین خودرویی عمر مشخصی دارند. بنابراین با استفاده طولانی مدت امکان خرابی و استهلاک در آن ها وجود دارد. در نتیجه خرید لوازم یدکی اورجینال مزدا توسط کارخانه جات های تولیدی اهمیت بسازایی دارد.

خدمات و محصولات کمپانی مزدا به طور بسیط در بازارهای جهانی دنیا عرضه می‌شوند. از مهم ترین دلایل استقبال از برند مزدا کیفیت بالای محصولات و دستگاه های آن است.

در این هنگام خرید لوازم یدکی مزدا فابریک و اورجینال کارخانه‎‌جات تولیدی اهمیت ویژه‌‎ای پیدا می‌کند. به این علت که بروز اشتباه هنگام خرید قطعات ممکن است به خودرو و سایر قطعات خودرو آسیب وارد کند که این امر منجر به ضرر مالی می شود.

تمام توصیه ها ودقت ها هنگام تهیه لوازم یدکی مدل های مختلف مزدا، می تواند شما را از ضررهای مالی و آسیب رسیدن به خودرو جلوگیری کند.

 

خرید لوازم یدکی اصلی مزدا

خرید لوازم یدکی اصلی مزدا

نکات مهم هنگام خرید لوازم یدکی مزدا در کشورها

اموره تولید لوازم یدکی مزدا توسط کارخانه های متعددی از کشورهای مختلف انجام می شود که معمولاً تمام این قطعات در با توجه به تفاوت در مواد اولیه به کار رفته در تولید و ساختارشان از لحاظ کیفیتی و هم قیمتی متفاوت باشند.

در میان کشورهایی که تولید کننده لوازم یدکی مزدا هستند، چین از کشورهای پیشرویی بوده که توانسته با ارائه محصولات ارزان قیمت بخش بزرگی از این بازار را تحت تسلط خود در بیاورد. ولی به دلیل فراوانی اجناس و قطعات چینی و قیمت مناسب آن ها معمولاً از کیفیت آنچنانی برخوردار نیستند. برای همین بهتر است هنگام خرید و وارسی قطعات اورجینال خودرو مزدا سراغ دیگر قطعاتی که توسط سایر کشورها تولید می شود استفاده کنید.

کشورهایی همچون تایوان و ژاپن، چرا که محصولات آن ها با اصالت تر و کیفیت بهتری را دارا هستند.

برند اصلی لوازم یدکی مزدا با بسته بندی های شرکت های وارد کننده در بازارهای ایران قابل فروش هستند. پس توجه داشته باشید تمامی قطعات این کشور اصل نیستند و توسط کمپانی های بزرگ قطعه ساز جهان و به سفارش شرکت مزدا باشد، ساخته می شوند. قطعات و لوازمی مانند کمک جلو مزدا 3 قدیم و مزدا 3 new، لنت های عقب و جلو، پمپ بنزین مزدا 3  که تحت لیسانس شرکت معتبر ATE می باشند، برخی از نمونه ها این نوع قطعات می باشند.

لوازم موتوری مزدا – خرید لوازم موتوری مزدا

 

چند نکته راجع به خرید لوازم یدکی مزدا اورجینال مزدا

 

لوازم یدکی اصلی مزدا

لوازم یدکی اصلی مزدا

قبل از آن که در بستر اینترنت به دنبال لوازم یدکی مزدا بگردید، بهتر است ابتدا به مغازه های حضوری سری بزنید. زمان هایی وجود دارد که قطعاتی که مد نظر شما است ممکن است گران قیمت باشند و یا بخواهید حتماً لوازم یدکی اورجینال را تهیه خریداری کنید. بنابراین امکان دارد به علت قیمت های بالا و تقاضای بسیار پایین، به آسانی نتوانید قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنید. معمولاً در چنین شرایطی فرد و یا صاحب مغازه لوازم یدکی را باید از طریق اینترنت لوازم یدکی ژاپنی را پیدا و خرید کند.

می توان گفت بهترین راه، پیدا کردن صادرکنندگان ژاپنی می باشد. راه دیگر برای خرید لوازم یدکی ژاپنی اورجینال و اصل این است که با صادرکنندگان قطعات در کشور ژاپن تماس گرفته و از آن ها درخواست خرید لوازم یدکی مزدا را داشته باشید. که بایستی با جزئیاتی نظیر شماره شاسی، مدل، شماره قطعه ها، نام لوازم یدکی و موارد دیگر را برای آن کامل ارسال نمایید.

شایان ذکر است بگوییم برخی از صادرکنندگان تنها فروش عمده دارند، و برخی دیگر خرید تکی را می پذیرند. در چنین شرایطی صادرکنندگان لوازم یدکی مزدا و خودروهای ژاپنی، اقدام به ارسال هزینه قطعه و هزینه هایی مانند ارسال و همچنین شیوه پرداخت را می کنند.

اگر که صادرکننده مورد نظر شما فقط فروش عمده داشته باشد، می توانید با یکی از توزیع کنندگان محلی و مغازه های فروش لوازم یدکی مزدا تماس حاصل کنید و آن ها بخواهید که قطعاتی را که بیشترین خواسته و تقاضا را از آن صادرکننده دارند، سفارش دهند. در نتیجه یک کانتینر مملو از لوازم یدکی مزدا از کشور مقصد به کشور شما ارسال می کند.

شرکت‌ های خودروسازی ژاپنی مسلماً لیستی از کشورهایی که در آنجا لوازم یدکی مزدا تولید می‌شود را به طور رسمی انتشار می دهند. بنابراین توجه به کشور سازنده در هنگام خرید لوازم یدکی از مهم ترین نکات است.

قطعات مزدا که ساخت ژاپن باشند، دلیل بر اصل بودن آن ها نیست. در واقع قطعه ای را اصلی می نامند که به سفارش و ساخت شرکت مزدا باشد.

مهم: هنگام خرید لوازم یدکی مزدا که جزء برندهای خاص و محبوب موجود در کشور می باشند، خرید قطعات خودروی خود را به تعمیرکاران نسپارید، زیرا منجر به خرید قطعات با قیمت های بالاتر می شود.

لوازم یدکی نو برای خودروی ژاپنی خریداری کنید:  در خرید برخی از لوازم یدکی خودروهای ژاپنی اصلا و  ابدا به هیچ عنوان نباید ریسک کرد. قطعات بزرگی و عظیم که در خودرو دارای نقش اصلی هستند  و چندین عملکرد ماشین را تحت تسلط خود دارند در این دسته قرار می گیرند. از این قطعات می‌توان به رادیاتور، گیربکس و … اشاره کرد. این قطعات حتما باید همراه با ضمانت تهیه و خریداری شوند و بهتر است در این موارد حتماً لوازم یدکی اصلی را خریداری کنید.

دیگر قطعاتی که بایستی نو خریداری شوند و دست دوم آن‌ها کارآیی چندانی ندارد، می‌توان به استارت و لنت ترمز اشاره کرد. چرا که این قطعات به مرور زمان از بین می‌روند و خرید دست دوم این قطعات به صرفه نخواهد بود.

نکته مهم: مطمئن شوید محصول و قطعه مورد نظر دارای کیفیت بالایی است. شما می بایست در فاکتور خرید محصول خود ذکر کنید که در صورت استفاده درست و صحیح و خرابی زودتر از موعد، فروشنده باید قطعه خراب و معیوب را بدون دریافت هزینه با نمونه اصلی تعویض کند. چنانچه که قطعه از نظر فروشنده مورد تایید نباشد، اصلا و ابدا همچین موضوعی را نمی پذیرد و همین موضوع می‌تواند نشانه‌ای از بالا نبودن کیفیت قطعه و نامرغوب بودن آن تلقی کنید.

چگونه لوازم یدکی اصل ژاپنی برای مزدا را تشخیص دهیم؟

قطعات یدکی خودروهای ژاپنی نظیر مزدا مانند سایر خودروها از ویژگی‌های ثابت و بارزی برخوردار هستند که اگر در هنگام خرید به آن‌‌ها توجه نمایید می‌توانید لوازم یدکی اصل از تقلبی را تشخیص دهید.

از فروشگاه های معتبر لوازم یدکی خرید کنید

برای تهیه و خرید لوازم یدکی مزدا سعی خود را بکنید از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید. و در صورت توان از راهنمایی اشخاصی که در حوزه تشخیص لوازم یدکی ماهر هستند استفاده کنید. حتی بهتر است در هنگام خرابی خودروی خود به تعمیرگاه‌های ویژه خودروهای ژاپنی مراجعه بفرمایید.

کیفیت قطعات یدکی

لوازم یدکی مزدا

لوازم یدکی مزدا

قطعات یدکی که در کشورهای اصلی تولید می‌شوند، می توان گفت قطعاً از کیفیت بالاتری نسبت به لوازم یدکی تقلبی برخوردار هستند. کیفیت بسته‌بندی و جنس قطعات از جمله ویژگی هایی هستند که باید در زمان خرید قطعات به آن‌ها توجه به خصوصی داشته باشید.

هنگام خرید لوازم یدکی مزدا به مواردی همچون دارا بودن برچسب هولوگرامی، استاندارد بودن نشان اصل بودن قطعات، نوع رنگ بسته بندی که قطعات تقلبی تیره تر و یا کمرنگ تر هستند و سایر موراد توجه داشته باشید. این موارد می تواند، به شما در خرید بهترین قطعات کمک بسیاری کند.

کیفیت قطعات یدکی در بسیاری از قطعات تقلبی از روی جنس قطعه قابلیت تشخیص دارند. به همین علت اشخاصی که در زمینه لوازم یدکی مهارت کافی و به خصوصی دارند به آسانی می‌توانند لوازم یدکی تقلبی از  اصل مزدا را تشخیص بدهند.

لوازم یدکی مزدا

بارکد قطعه

تمام شرکت های تولید کننده قطعات بر روی محصولات بارکد ثبت می کنند که با استفاده از برنامه های بارکد خوان می توان اطلاعات مربوطه را پیدا کرد.

ایساکو شرکت توزیع لوازم یدکی در ایران خودرو می باشد. برای استعلام می توان از طریق بارکد از طریق سامانه استعلام گرفت.

دیگر روش هایی که برای تشخیص قطعه اصل از تقلبی وجود دارد به شرح زیر است:

  • آلیاژ به کار رفته در قطعه
  • نوع جوشکاری و پرچکاری
  • لمس قطعه
  • نوشته روی قطعه

لوازم یدکی دست دومی که در ژاپن موجود هستند

در کشور ژاپن صادرکنندگان بسیاری برای صادرات لوازم یدکی دست دوم وجود دارند و مشغول به کارند. چرا که قطعات یدکی دست دوم مزدا در چین بسیار یافت می شود و قیمت های آن ها مقرون به صرفه تر هستند. برخی از انبارهای این افراد و یا شرکت ها مملو از قطعات یدکی خودروهای ژاپنی نظیر مزدا و … از جمله جعبه گیربکس، ضربه گیر، نوار واشر کنار پنجره، اگزوز است. کلیه این قطعات قبل از بسته بندی و قرارگیری در انبار با دقت فراوان بررسی می شوند و پس از آن برای حمل بسته بندی و آماده می شوند.

صادرکنندگانی که لوازم یدکی دست دوم ژاپنی بر عهده دارند، بسیار زیاد است. شما می توانید با پیدا مردن این افراد قطعات موردنظر خود را با کیفیت مطلوبی خریداری کنید.

میتوانید با رفتن به صفحه”لوازم یدکی موتوری مزدا” در این باره بیشتر اطلاعات کسب نمایید.

خریدلوازم یدکی اصلی مزدا

خرید لوازم یدکی اصلی مزدا امروزه کاره بسیار سختی شده و تشخیص کالای اصلی با فیک بسیار سخت و دشوار می باشد . فروشگاه لوازم یدکی مزدا توکیو با سابقه بلند مدت و درخشان در فروش لوازم یدکی در شهر تهران توانسته است تا فروش لوازم یدکی اورجینال و اصلی خودرو مزدا را آسان کند. در ادامه چند راه خرید لوازم یدکی اصلی مزدا را میگوییم.

خرید آنلاین لوازم یدکی اصلی مزدا

برای خرید آنلاین لوازم یدکی اصلی مزدا میتوانید با رفتن به قسمت “فروشگاه” محصول خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش بکنید ، یا میتوانید با شماره های ما در تماس باشید و تمام محصولات مورد نیاز خود را ثبت سفارش بکنید.

همچنین لوازم یدکی مزدا توکیو برای شما عزیزان خدمات پس و قبل از فروش تهیه کرده است که میتوانید به راحتی با مشاورین ما در تماس بوده و سوالات خود را بپرسید.

شماره تماس ما :

تلفن 02136617441
موبایل ۰۹۱۲۶۸۸۶۰۹۳
واتساپ ۰۹۱۹۴۲۰۰۳۲۹

شبکه های مجازی سایت لوازم یدکی مزدا توکیو را میتوانید دنبال نمایید .

خرید حضوری لوازم یدکی اصلی مزدا

فروشگاه لوازم یدکی مزدا توکیو دارای فروشگاه حضوری در شهر تهران می باشد که میتوانید به راحتی در فروشگاه حضور پیدا کرده و لوازم یدکی اورجینال مزدا خود را خریداری نمایید .

میدان امام خمینی،خیابان امیرکبیر (چراغ برق) ،تقاطع خیابان ملت ،مجتمع تجاری سپهر،طبقه اول واحد F124

author-avatar

درباره MHA007

معرفی کوتاه سلام، من محمدحسین عبدالله هستم. طراح و پشتیبان سایت و متخصص سئو با بیش از هشت سال تجربه در زمینه‌های مختلف تکنولوژی و کامپیوتر. تخصص من در طراحی وب، بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو) و طراحی گرافیکی است. علاقه‌مند به استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای ایجاد راه‌حل‌های خلاقانه و موثر است. سابقه کاری طراح و پشتیبان سایت و سئو (از سال 1393 تا به امروز) فعالیت حرفه‌ای در زمینه‌های طراحی سایت، بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو) و طراحی گرافیکی از سال 1395 تا کنون. تجربه کار با انواع سیستم‌های مدیریت محتوا و ابزارهای طراحی وب. بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها برای دستیابی به بالاترین عملکرد در موتورهای جستجو. طراحی گرافیکی برای وب‌سایت‌ها، شامل ایجاد طرح‌های بصری، لوگوها و موارد دیجیتالی دیگر. تحصیلات مهندسی ارشد نرم افزار کامپیوتر دوره‌های مختلف در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر (از سال 1393 تا به امروز) شرکت در دوره‌های تخصصی طراحی وب، سئو و طراحی گرافیکی. به‌روز رسانی دانش فنی با شرکت در کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی. مهارت‌ها طراحی وب: HTML, CSS, JavaScript، و سیستم‌های مدیریت محتوا مانند WordPress. سئو: تسلط بر اصول و استراتژی‌های بهینه‌سازی موتور جستجو. طراحی گرافیکی: مهارت در استفاده از نرم‌افزارهایی مانند Adobe Photoshop و Illustrator. مدیریت پروژه و مهارت‌های ارتباطی. پروژه‌ها و دستاوردها طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت شخصی: mha007.ir توسعه و پیاده‌سازی وب‌سایت شخصی با تمرکز بر UX/UI و بهینه‌سازی سئو. دستیابی به افزایش چشمگیر در بازدید و موقعیت‌یابی در موتورهای جستجو. اطلاعات تماس وب‌سایت: mha007.ir ایمیل: [mohamadhosein.mha007@gmail.com] شماره تماس : 09102444557

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *